• "Tak mistrzu" czyli sterowanie robotem :)

• 13.05.2023 13:02
          • Oto nadszedł kolejny piątek z zawodami przyszłości —— dziś coś specjalnie dla uzdolnionych technicznie-tworzenie robotów! 😁😊
            „A czy wiecie, gdzie …????”
            I tego pytania nie udało mi się dokończyć ponieważ… dzieci od razu wskazały miejsca gdzie można spotkać roboty ( poza kuchennymi są nawet w naszym najbliżej szkoły położonym sklepie i u niektórych w domu 🙃🙂)

A żeby teoria połączyła się z praktyką- dobraliśmy się w pary( tak, tak nawet pani ze świetlicy wraz z panią pedagog się…dobrały 😃) i rozdzieliliśmy role- robot i konstruktor, ale jak zmusić robota by wykonał polecenie, którego nie można powiedzieć wprost ???
            Zobaczcie fotorelacje - to może pomoc w zrozumieniu tego robotycznego zamieszania 😃😄😁
          • "Gramy zmysłami"

• 25.04.2023 08:02

• Świetliczaki w ramach projektu "Gramy zmysłami" wykonały sensoryczne kodowanie 👍😊