• Każdy inny- wszyscy równi- wcale nie smutne zakończenie :)

• 16.06.2023 16:36
          • Świetliczaki zakończyly kolejny projekt : "Każdy inny-wszyscy równi".
            W projekcie wzięło udzial 23 dzieci.
            Celem projektu było uwrażliwienie dzieci na obecność osób ze specjalnymi potrzebami, rozwijanie empatii i tolerancji wobec takich osób.
            Zajęcia te pokazały dzieciom, iż pomimo, że każdy z nas jest inny - ma takie same potrzeby i prawa, że osoby z niepełnosprawnościami tak samo mają marzenia, pasje, talenty, uczucia, jak osoby w pełni sprawne.
            Autor: Magdalena Ramza
          • Z mapą w dłoni czyli podróże małe i duże :)

• 08.06.2023 11:36
          • Świetliczaki w tym roku realizowały podczas zajęć innowację "Z mapą przez świat".
            Odbyły podróż przez siedem kontynentów, poznały kulturę i przyrodę z różnych zakątków świata, a także zabawy i zwyczaje dzieci innych narodowości.
            Zajęcia były obudowane szeregiem narzędzi, dzięki którym dzieci w angażujący sposób dokumentowały przebieg swojej podróży.
            Zajęcia mialy na celu rozbudzić w dzieciach ciekawość poznawczą, a także postawę otwartą wobec świata i innych ludzi.
            Zajęcia bardzo się dzieciom podobały i może dzięki tej innowacji wyrośnie nam jakiś podróżnik 🤔😊
          • Konieczne kino Stefana czyli rozwiązanie zagadki różowego jednorożca :)

• 26.05.2023 11:33
          • Oto nadszedł dzień rozwiązania…zagadki Stefana w szkole 😁 Stefan oficjalnie został patronem naszego kina świetlicowego, które dzięki pomysłowości dzieci zyskało nazwę „ Konieczne kino Stefana” i jest jedynym takim kinem po tej stronie Czechowic 😁😎 Stefan podczas projekcji przechodzi z rąk do rąk i dzięki temu jakoś spokojniej i przyjemniej ogląda nam się filmy nawet te od których pojawia się gęsia skórka 😁😊 A z kim przyjechał jednorożec ? To na pewno wiedzieliście od początku :)